Noc pro milovníky vína v rodinném vinařství

Ať už pro sebe nebo jako dárek – tento pobytový balíček by neměl nechat chladným žádného milovníka lahodného vína. Kvalitní ubytování přímo ve vinařství, degustační pětichodové menu snoubené s víny, neomezená konzumace vín či prohlídka rodinného vinařství, to vše vás čeka pokud zvolíte Noc pro milovníky vína.

Zde je kompletní program balíčku Noc pro milovníky vína: tentokrát jsme pro vás připravili ubytování ve stylovém hotelu, který je součástí tradičního rodinného vinařství na Znojemsku . Během dvoudenního pobytu se budete moci seznámit s fungováním rodinného vinařství a jistě i ochutnáte jeho lahodné víno.

Jako zlatý hřeb pobytu bude 5ti chodové menu během, kterého poznáte kouzlo snoubení pokrmů s víny (více viz Stravování). Abyste si mohli důkladně vychutnat vína přímo z rodinného vinařství je v ceně tohoto balíčku i neomezená konzumace lahodných vín. Mnoho možností na výlety, okolní vinařské cyklostezky, zajimavý program přímo ve vinařství je garancí, že Noc pro milovníky vína si vás zaručeně získá.

K pobytu Noc pro milovníky vína lze doobjednat

K pobytu Noc pro milovníky vína je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně formou buffe pro pár – 1 650 Kč, 2) Welcome set po příjezdu – láhev kvalitního vína a drobné pohoštění na pokoji – 650 Kč, 3) Pronájem kol na okolní cyklostezky na celý pobyt – 880 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Komfortně vybavené pokoje, které navazují na styl celého vinařství jistě ocení i nároční klienti. Součástí každého pokoje je moderní koupelna, WC, TV se SAT a Wi-Fi připojení. Postele jsou s antibakteriálními matracemi, které obsahují částečky stříbra pro vysoký komfort spánku. Málokteré vinařské sklepy na jižní Moravě mohou nabídnout takto kvalitní ubytování.

Stravování

V ceně pobytu pro milovníky vína je zahrnuta polopenze. Snídani formou buffe doplní večerní 5ti chodové menu pro pár se snoubením vhodně vybraných vín ke každému chodu, které si jistě získá každého skutečného gurmána. V hotelu vám bude k dispozici i vinárna a vinný sklípek, kde si vychutnáte lahodné víno přímo z vinařství díky neomezené konzumaci, která je součástí pobytového balíčku.

Lokalita vinného víkendu pro dva

Jižní Morava – Znojemsko (hotel se nachází v tradični vinařské obci mezi Znojmem a Pohořelicemi jen 25 minut cesty z Brna)

Zajímavosti okolí

Mimo historického centra Znojma vám můžeme na zajímavý výlet doporučit například barokní zámek Vranov nad Dyjí, jeden z nejstarších hradů na našem území – Bítov, vodní mlýn na Slupi či Aqualand Pasohlávky.

Ostatní

Pobytový balíček lze absolvovat i kdykoliv v průběhu pracovního týdne (na libovolné dva dny a jednu noc), případně na delší dobu (cena za noc navíc se snídaní je 1 650 Kč pro pár). Parkování je zajištěno přímo v areálu hotelu. Domácí mazlíčci mohou na pobyt spokojeně cestovat s vámi.

Cena pobytu

3 999 Kč za pár  (1 999 Kč / osoba) hodnota pobytu 160 bodů

ubytování vinný sklípek znojemskovíkend pro dva znojemskopobyt ve vinném sklípkuvinařství miroslavvíkend pro dva ve vinařstvíza vínem do vinařstvívinný víkend ve vinařstvívikend na jižní moravěza vínem do vinařstvíluxusní ubytování jižní moravaza vínem do vinařstvíluxusní ubytování jižní morava

Mapa

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.