Malá Fatra – pobyt pro pár

Pobyt na Malé Fatře nyní s akční slevou 1500 Kč na libovolný termín

Malá Fatra dlouhodobě patří mezi nejoblíbenější destinace u našich východních sousedů. Krásnou přírodu Malé Fatry, která leží nedaleko od hranic s ČR byste proto měli zařadit do svého cestovatelského plánu. A k tomu vám nabídneme pobytový balíček s kvalitním ubytováním, lahodnou polopenzí a pestrým relaxačním programem.

Zde je kompletní program balíčku Malá Fatra – pobyt pro pár: vypravíme vás mezi kopce Malé Fatry do 4* hotelu, který se nachází v Bránické dolině. Místo je ideální pro letní i zimní vyžití. Abyste na sportovní aktivity, turistiku či poznávání okolních krás měli dostatek energie je součástí tohoto pobytu lahodná polopenze v hotelové restauraci.

Dále nechybí ani slíbená relaxace. Každý den pobytu se můžete těšit na vstup do moderního hotelového wellness centra (které obsahuje bazén, 2x whirpool, finskou saunu, římskou saunu, solnou saunu, aroma saunu, aztéckou saunu, infra saunu, parní lázeň, hydromasážní vanu a box a solárium) a neomezený vstup do fitness centra.

Malá Fatra vám nabídne krásy Slovenska na zlatém podnose. Pojeďte se tedy s nimi seznámit a prožít vydařený víkendový pobyt.

K pobytu v Malé Fatře lze doobjednat

K pobytu pro pár v Malé Fatře je možné přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro pár – 2 500 Kč, 2) Prodloužení pobytu o noc včetně polopenze – 3 200 Kč, 3) Balíček masáží – 2x klasická relaxační masáž a hodinový pronájem tenisového kurtu – 1 600 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Ostatní služby

Buďto přímo v hotelu nebo v jeho blízkosti můžete využít následujících možností: služby hotelového wellness a sportovního centra (finská sauna, sauna, whirlpool, hydromasážní vana, hydromasážní box, solárium, bazén, masáže, tenisové kurty, bowling, půjčovna kol). V nedalekém Ski areálu se nachází 11 vleků a běžkařské tratě, přes léto poskytuje okolí pestré možnosti pro turistiku, cykloturistiku, ale i vodní sporty či horolezectví.

Vybavení pokoje

Kvalitně zařízené pokoje hotelu 4* standardu jsou garancí příjemného pobytu. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou či sprchovým koutem, WC, TV se SAT, rádiem, telefonem, trezorem, minibarem a připojením na internet.

Stravování

Součástí pobytového balíčku je lahodná polopenze. Můžete se těšit na snídaně formou pestrého bufetu a večeře formou výběru z menu v hotelové restauraci. V hotelu vám bude k dispozici restaurace, která nabízí speciality tradiční slovenské kuchyně a kavárna, kde si zajisté pochutnáte na zákuscích, zmrzlinových pohárech a kvalitní kávě. V letních měsících lze též využít posezení na hotelové terase a kochat se výhledem do kopců.

Lokalita pobytu pro pár

Terchovská dolina – Malá Fatra (pouze 60 Km od hranic s ČR, 20 Km ze Žiliny)

Zajímavosti okolí

Pobytový balíček probíhá v krásném prostředí Národního parku Malá Fatra. Lokalita poskytuje mnoho možností pro zimní i letní výlety. Mezi nejpopulárnější místa patří Vrátná Dolina, Malý a Velký Rozsutec, Velký Kriváň či Chleb. Pokud se chcete vypravit za poznáním historie, nabízí se Oravský zámek, hrad Strečno, skanzen Vychylovka či historická Žilina. Hotel pořádá pro hosty výlety mikrobusem na zajímavá místa v okolí.

Ostatní

Malá Fatra – pobyt pro pár je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu (cena za noc navíc se snídaní je 2 500 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, hotel disponuje i bezbariérovým pokojem.

Cena

8 599 Kč za pár cena po slevě 6 999 Kč (3 499 Kč / osoba) hodnota pobytu 280 bodů

Malá Fatra pobytMalá FatraMalá Fatra víkendvíkend Malá FatraMála Fatra hotelyvíkend - malá fatraMalá Fatra pobyt pro dvahotel Malá FatraMalá Fatra pobythotel Malá FatraMalá Fatra ubytovanihotel Malá FatraMalá Fatra ubytovanihotel Malá FatraMalá Fatra ubytovanihotel Malá Fatra

Mapa

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.